Kurumsal

Dekor Elektrik ve Mühendislik
1986 yılında faaliyete başlayan Dekor Elektrik®, Türkiye’nin birçok bölgesine, yüksek gerilim projelerinden, zayıf akım projelerine kadar çok çeşitli projeleri başarıyla tamamlayarak sektördeki gücünü ve iş kalitesini ispatlamıştır.
 
Firmamızın faaliyet alanına giren orta gerilim havai ve yeraltı enerji nakil hatları, trafo merkezleri, alçak ve orta gerilim alt yapı işleri, sanayi tesisleri elektrik donanımları, özel bina otomasyon ve idare sistemleri, kuvvetli akım, zayıf akım, yangın ihbar ve güvenlik sistemleri, yani anahtar teslimi tüm elektrik taahhütlerinin proje işleri deneyimli bir proje departmanı tarafından yürütülmektedir.
 
Uygulama projelerimiz kendi şantiye ekiplerimiz tarafından yürütülmekte ve her türlü ekipman ve donanıma sahiptir. 3000 m2′lik kendisine ait İdari Binamızda malzeme satış, pano, proje ve taahhüt işlerine devam etmektedir. Dekor Elektrik devamlı kendini yenileyen, teknolojiyi yakından takip ederek kendine adapte eden ve sürekli yatırımlar yapan lider bir firmadır.
 
PRENSİPLERİMİZ
 
-Daima dürüst olmak,
 
-Müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermemek,
 
-Farklılık yaratarak kalıcı işlere imza atmak,
 
-En önemli gücümüzün insan kaynağı olduğunu bilmek,
 
-Ülke ekonomisine güç katmayı hedeflemek,
 
-Enerji ve atık yönetimi konularında hedefler belirlemek ve uygulamak…